32 302 96 80 44-100 Gliwice, ul. Jagiellońska 3/5 Facebook Instagram
Joanna J.

Ze swej strony dziękuję również za szkolenie z Panią dr Ewą – dawno nie byłam na tak rzeczowym i konkretnym szkoleniu. - Szkolenie "Roczne rozliczenie Wspólnoty Mieszkaniowej z punktu widzenia Ustawy o Własności Lokali i prawa bilansowo-podatkowego"

Justyna N.

Bardzo dziękuję za wspaniałe szkolenie. Super podejście do wspólnot. Pasja naprawdę przez Panią przemawia. - Szkolenie "Podatkowe aspekty zarządzania nieruchomościami: przegląd najnowszych interpretacji podatkowych i ich wpływ na branżę zarządzania nieruchomościami"

Elżbieta Cz.

...Wielokrotnie uczestniczyłam w szkoleniach prowadzonych przez Pana J.Włodarczyka, szkolenia zawsze są prowadzone ciekawie. Bardzo cenię umiejętność wykładowcy w przekazywaniu wiedzy. Dziękuję - Szkolenie "Poradnik wierzyciela. Nowy stan prawny od 1 lipca 2023! Najważniejsze zmiany w zakresie dochodzenia roszczeń w postępowaniach sądowych oraz postępowaniach egzekucyjnych"

Krzysztof W.

dziekuję bardzo. A szkolenie było brylantowe -  Szkolenie "Przedawnienie roszczeń, egzekucja komornicza, postępowanie spadkowe, śmierć dłużnika"

Bartłomiej K.

... po takim szkoleniu człowiek, aż nie może się nachwalić. Konretne, rzeczowe, a nie książkowo/prawno/teoretyczne. Po latach doświadczenia dowiedziałem sie że w sumie Ustawa o własności lokali dotyczy lokali, a nie tylko zasobów mieszkaniowych - szkolenie z dr Ewa Spigarską

 

Danuta P.

Serdecznie dziękuję za szkolenie. Wykładowca Pani dr inż. Aleksandra Specjał prowadziła wykład bardzo dostępnie przypominając o istotnych sprawach technicznych , prawnych . Jestem bardzo zadowolona. - Szkolenie "Problematyka rozliczania kosztów ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania w budynkach wielorodzinnych"

Robert K.

Bardzo profesjonalny wykład, cenne informacje - każda złotówka wydana na szkolenie warta swojej ceny :) - Szkolenie "Istalacje fotowoltaiczne w spółdzielni i wspólnocie mieszkaniowej"

Maja G.

Również bardzo dziękuję za możliwość uczestnictwa w szkoleniu.  Jestem pełna aprobaty dla wiedzy merytorycznej Pani Prowadzącej i mam nadzieję, że skorzystam jeszcze z Państwa oferty szkoleniowej. - Szkolenie Elektroniczna Księga Wieczysta

Marta Z.

Bardzo dobry wykład, dużo informacji zostało przekazanych. Dziękuję - Szkolenie "Prawo lokalowe w "pigułce" (wykład, dyskusja, pytania i odpowiedzi)"

Beata L.

Szkolenie bardzo udane i przydatne. Wykładowca odpowiedział na wszystkie pytania uczestników za co serdecznie dziękuję. Pozdrawiam. - Szkolenie Prawo lokalowe w "pigułce" (wykład, dyskusja, pytania i odpowiedzi)

Małgorzata G.

Skrupulatny wykład poparty licznymi przepisami i wyroki sądowymi oraz dyskusją w oparciu o konkretne przykłady wynikające z praktyki zawodowej - Szkolenie Prawo lokalowe w "pigułce" (wykład, dyskusja, pytania i odpowiedzi)

Marlena M.

Dziękuję bardzo za szkolenie. Forma online jest dla mnie jak najbardziej ok. Pani Spigarska jest jedną z najlepszych osób prowadzących szkolenia. - Szkolenie Podatki w praktyce zarządcy/administratora nieruchomościami (przegląd aktualnych interpretacji podatkowych) oraz zmiany od stycznia 2021r.

Ewa J.

Bardzo dziękuję , szkolenie było fantastyczne, Pani prowadząca pierwsza klasa – w skali od 0 do 10 daje dużą 11 - Szkolenie Podatki w praktyce zarządcy/administratora nieruchomościami (przegląd aktualnych interpretacji podatkowych) oraz zmiany od stycznia 2021r.

Dorota W.

Bardzo dziękuję za możliwość skorzystania ze szkolenia organizowanego przez 4EDU. Jak zawsze profesjonalnie zorganizowane a temat bardzo dla nas istotny. Prowadzący szkolenie Sędzia Jacek Włodarczyk doskonale rozwiewał nasze wątpliwości i odpowiadał na pytania. I chociaż dajemy radę z tą nieszczęsną formą online to wszyscy tęsknimy za bezpośrednim kontaktem. Mamy nadzieję na rychłe spotkanie w tradycyjny sposób.

Jolanta K.

Dziękuję za szkolenie. Prowadzący był bardzo kompetentny i przekazał mi dużo cennej wiedzy. Proszę przekazać Mu moje wyrazy uznania. 

Paweł P.

Dziękuję. Najlepsze szkolenia w jakim uczestniczyłem pomimo tego że on-line. Ogromna wiedza merytoryczna i praktyczna prowadzącej

Anna S.

Bardzo dobrze podana solidna porcja materiału. Rewelacyjna prowadząca, mówiąca przystępnym językiem, dobra organizacja. Szkolenie ważne i potrzebne, na pewno będę polecać uczestnictwo w organizowanym przez 4edu szkoleniu.

Magdalena S.

Bardzo dobre szkolenie, p. Ewa jak zawsze super wszystko wytłumaczyła i na dodatek doprawiła soczystymi przykładami z życia. Warto powiedzieć, że chociaż większość z tego, o czym była mowa wiemy i stosujemy na co dzień to i tak kilka uwag p. Ewy było nawet dla nas bardzo cennych (a i tak zawsze warto sobie potwierdzić, czy się dobrze interpretuje przy takim gąszczu przepisów jak w dzisiejszych czasach ;-) Dziękujemy.

Beata R.

Szkolenie przeprowadzone starannie, wiedza obejmująca tematykę szkolenia przekazana było jasno i zrozumiale, program omówiony wyczerpująco. Poszczególne zagadnienia poparte przykładami i wyjaśnieniami. Uczestnicy szkolenia mieli możliwość zadawania pytań i wyjaśnienia wątpliwości na bieżąco. Uczestnicy otrzymali materiały z pełnym opisem każdej części szkolenia.
Z przyjemnością mogę polecić zorganizowane szkolenie.

Zofia P.

"Od strony merytorycznej temat przygotowany w stopniu bardzo dobrym. Wykładowca prowadził prelekcję w sposób zrozumiały i atrakcyjny w odbiorze. Przedstawione zagadnienia objęły w swym zakresie główne i najbardziej kluczowe, moim zdaniem, problemy dotyczące tematu. Wykładowca na bieżąco udzielał odpowiedzi na zadawane pytania, co ułatwiało rozwiązanie nurtujących problemów.
Wykład zarówno od strony technicznej, ale przede wszystkim od strony merytorycznej, oceniam bardzo dobrze."