32 302 96 80 44-100 Gliwice, ul. Jagiellońska 3/5 Facebook Instagram
Beata R.

Szkolenie przeprowadzone starannie, wiedza obejmująca tematykę szkolenia przekazana było jasno i zrozumiale, program omówiony wyczerpująco. Poszczególne zagadnienia poparte przykładami i wyjaśnieniami. Uczestnicy szkolenia mieli możliwość zadawania pytań i wyjaśnienia wątpliwości na bieżąco. Uczestnicy otrzymali materiały z pełnym opisem każdej części szkolenia.
Z przyjemnością mogę polecić zorganizowane szkolenie.

Zofia P.

"Od strony merytorycznej temat przygotowany w stopniu bardzo dobrym. Wykładowca prowadził prelekcję w sposób zrozumiały i atrakcyjny w odbiorze. Przedstawione zagadnienia objęły w swym zakresie główne i najbardziej kluczowe, moim zdaniem, problemy dotyczące tematu. Wykładowca na bieżąco udzielał odpowiedzi na zadawane pytania, co ułatwiało rozwiązanie nurtujących problemów.
Wykład zarówno od strony technicznej, ale przede wszystkim od strony merytorycznej, oceniam bardzo dobrze."

Maciej S.

"Krótko. Dobra organizacja. Przed rozpoczęciem wykładem z odpowiednim wyprzedzeniem dostałem wszystkie informacje potrzebne do logowania. Informacje otrzymywane były jasne, kompletne i dopracowane  - dobry pomysł z linkiem, który automatycznie przenosił mnie na stronę webinarium. Jakość obrazu i dźwięku była dobra, prelegent był dobrze widziany i słyszalny. Pan sędzia Włodarczyk był świetne przygotowany (tu brak zaskoczenia. Wykładana materia została podana klarownie i sprawnie."

Alicja R.

"To szkolenie przekonało mnie do uczestnictwa w formie zdalnej na przyszłość. Pełne uznanie dla pana Krzysztofa, który w profesjonalny sposób sprostał niełatwemu zadaniu. Materiały przejrzyste i przystępne. Moja opinia 5/5 ."