32 302 96 80 44-100 Gliwice, ul. Jagiellońska 3/5 Facebook Instagram
Maja G.

Również bardzo dziękuję za możliwość uczestnictwa w szkoleniu.  Jestem pełna aprobaty dla wiedzy merytorycznej Pani Prowadzącej i mam nadzieję, że skorzystam jeszcze z Państwa oferty szkoleniowej. - Szkolenie Elektroniczna Księga Wieczysta

Marta Z.

Bardzo dobry wykład, dużo informacji zostało przekazanych. Dziękuję - Szkolenie "Prawo lokalowe w "pigułce" (wykład, dyskusja, pytania i odpowiedzi)"

Beata L.

Szkolenie bardzo udane i przydatne. Wykładowca odpowiedział na wszystkie pytania uczestników za co serdecznie dziękuję. Pozdrawiam. - Szkolenie Prawo lokalowe w "pigułce" (wykład, dyskusja, pytania i odpowiedzi)

Małgorzata G.

Skrupulatny wykład poparty licznymi przepisami i wyroki sądowymi oraz dyskusją w oparciu o konkretne przykłady wynikające z praktyki zawodowej - Szkolenie Prawo lokalowe w "pigułce" (wykład, dyskusja, pytania i odpowiedzi)

Marlena M.

Dziękuję bardzo za szkolenie. Forma online jest dla mnie jak najbardziej ok. Pani Spigarska jest jedną z najlepszych osób prowadzących szkolenia. - Szkolenie Podatki w praktyce zarządcy/administratora nieruchomościami (przegląd aktualnych interpretacji podatkowych) oraz zmiany od stycznia 2021r.

Ewa J.

Bardzo dziękuję , szkolenie było fantastyczne, Pani prowadząca pierwsza klasa – w skali od 0 do 10 daje dużą 11 - Szkolenie Podatki w praktyce zarządcy/administratora nieruchomościami (przegląd aktualnych interpretacji podatkowych) oraz zmiany od stycznia 2021r.

Dorota W.

Bardzo dziękuję za możliwość skorzystania ze szkolenia organizowanego przez 4EDU. Jak zawsze profesjonalnie zorganizowane a temat bardzo dla nas istotny. Prowadzący szkolenie Sędzia Jacek Włodarczyk doskonale rozwiewał nasze wątpliwości i odpowiadał na pytania. I chociaż dajemy radę z tą nieszczęsną formą online to wszyscy tęsknimy za bezpośrednim kontaktem. Mamy nadzieję na rychłe spotkanie w tradycyjny sposób.

Jolanta K.

Dziękuję za szkolenie. Prowadzący był bardzo kompetentny i przekazał mi dużo cennej wiedzy. Proszę przekazać Mu moje wyrazy uznania. 

Paweł P.

Dziękuję. Najlepsze szkolenia w jakim uczestniczyłem pomimo tego że on-line. Ogromna wiedza merytoryczna i praktyczna prowadzącej

Anna S.

Bardzo dobrze podana solidna porcja materiału. Rewelacyjna prowadząca, mówiąca przystępnym językiem, dobra organizacja. Szkolenie ważne i potrzebne, na pewno będę polecać uczestnictwo w organizowanym przez 4edu szkoleniu.

Magdalena S.

Bardzo dobre szkolenie, p. Ewa jak zawsze super wszystko wytłumaczyła i na dodatek doprawiła soczystymi przykładami z życia. Warto powiedzieć, że chociaż większość z tego, o czym była mowa wiemy i stosujemy na co dzień to i tak kilka uwag p. Ewy było nawet dla nas bardzo cennych (a i tak zawsze warto sobie potwierdzić, czy się dobrze interpretuje przy takim gąszczu przepisów jak w dzisiejszych czasach ;-) Dziękujemy.

Beata R.

Szkolenie przeprowadzone starannie, wiedza obejmująca tematykę szkolenia przekazana było jasno i zrozumiale, program omówiony wyczerpująco. Poszczególne zagadnienia poparte przykładami i wyjaśnieniami. Uczestnicy szkolenia mieli możliwość zadawania pytań i wyjaśnienia wątpliwości na bieżąco. Uczestnicy otrzymali materiały z pełnym opisem każdej części szkolenia.
Z przyjemnością mogę polecić zorganizowane szkolenie.

Zofia P.

"Od strony merytorycznej temat przygotowany w stopniu bardzo dobrym. Wykładowca prowadził prelekcję w sposób zrozumiały i atrakcyjny w odbiorze. Przedstawione zagadnienia objęły w swym zakresie główne i najbardziej kluczowe, moim zdaniem, problemy dotyczące tematu. Wykładowca na bieżąco udzielał odpowiedzi na zadawane pytania, co ułatwiało rozwiązanie nurtujących problemów.
Wykład zarówno od strony technicznej, ale przede wszystkim od strony merytorycznej, oceniam bardzo dobrze."

Maciej S.

"Krótko. Dobra organizacja. Przed rozpoczęciem wykładem z odpowiednim wyprzedzeniem dostałem wszystkie informacje potrzebne do logowania. Informacje otrzymywane były jasne, kompletne i dopracowane  - dobry pomysł z linkiem, który automatycznie przenosił mnie na stronę webinarium. Jakość obrazu i dźwięku była dobra, prelegent był dobrze widziany i słyszalny. Pan sędzia Włodarczyk był świetne przygotowany (tu brak zaskoczenia). Wykładana materia została podana klarownie i sprawnie." - Szkolenie Wpływ stanu epidemii COVID 19 na postępowania sądowe i egzekucyjne. Pobieranie od wierzyciela opłaty w razie umorzenia egzekucji. Nowe zasady dochodzenia roszczeń w stosunku do lokatorów z zasobów spółdzielczych, komunalnych i prywatnych. Aktualny stan prawny uwzględniający zmiany w elektronicznym postępowaniu upominawczym obowiązujące od lutego 2020r

Alicja R.

"To szkolenie przekonało mnie do uczestnictwa w formie zdalnej na przyszłość. Pełne uznanie dla pana Krzysztofa, który w profesjonalny sposób sprostał niełatwemu zadaniu. Materiały przejrzyste i przystępne. Moja opinia 5/5 ." - Szkolenie Stosowanie specustawy drogowej w praktyce - problematyka odszkodowań za nieruchomości przejęte z mocy prawa