Kluczem do sukcesu są ludzie

 

Zarząd 4EDU

Sławomir Zielonka Prezes Zarządu tel. 665 557 578 slawomir.zielonka@4edu.com.pl
Ewa Gnot Wiceprezes Zarządu tel. 793 999 040 ewa.gnot@4edu.com.pl
       
Ludmiła Mazur Prokurent, Asystent Zarządu tel. 785 051 015 ludmila.mazur@4edu.com.pl
Monika Zwolenik Menadżer ds. szkoleń i marketingu tel. 785 056 090 monika.zwolenik@4edu.com.pl
Wioletta Pieniążek Specjalista ds. szkoleń tel. 785 102 104 wioletta.pieniazek@4edu.com.pl
Aleksandra Jaz Specjalista ds. szkoleń tel. 793 999 020 aleksandra.jaz@4edu.com.pl
Milena Friebe Specjalista ds. szkoleń tel. 663 900 068 milena.friebe@4edu.com.pl
Zbigniew Karczewski Specjalista ds. szkoleń tel. 601 766 144 zbigniew.karczewski@4edu.com.pl
Anna Chrobak Pracownik biurowy tel. 785 102 204 anna.chrobak@4edu.com.pl

 

Zarząd 4EDU