32 302 96 80 44-100 Gliwice, ul. Jagiellońska 3/5 Facebook Instagram

Prawo budowlane - zmiany w 2021r

2021-05-17

Prawo budowlane - zmiany w 2021r

Na spotkaniu będą omówione najważniejsze zmiany Prawa Budowlanego, będzie omówiony w odpowiednim porządku art. 29 Prawa Budowlanego, uczestnicy dowiedzą się kiedy można stawiać obiekty budowlane bez pozwolenia i wykonywać roboty budowlane bez pozwolenia, jakie nastąpiły zmiany w dokumentacji budowlanej, na czym polega podział projektu na trzy części, kiedy jest wymagany i tworzony projekt techniczny, kiedy następuje odstępstwo istotne wg art. 36a Prawa Budowlanego, jaki jest tryb zatwierdzania dokumentacji przez właściwe organy, w jaki sposób składa się wniosek o pozwolenie na budowę, jak przebiega przyjęcie zgłoszenia, a następnie zawiadomienie o zakończeniu budowy. Jakie są nowe obowiązki inwestora w zakresie procesu budowlanego. Na spotkaniu wykładowca udzieli praktycznych porad z zakresu prowadzenia inwestycji na podstawie przykładów z realizacji obiektów mieszkaniowych, itp.

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE:

  • Zarządców indywidualnych w zasobach mieszkaniowych i publicznych
  • Administratorów nieruchomości
  • Spółdzielni Mieszkaniowych
  • Osób odpowiedzialnych za kwestie utrzymania technicznego nieruchomości, prowadzenia gospodarki remontowej, współpracę z deweloperami
  • Członków zarządów wspólnot mieszkaniowych
  • Właścicieli nieruchomości
  • Pracowników służb technicznych

JAKI JEST CEL SZKOLENIA:

Udział w szkoleniu pozwoli na  poznanie katalogu najważniejszych zmian podmiotowych i przedmiotowych związanych z nowelizacją Prawa Budowlanego, w szczególności w zakresie dokumentacji koniecznej do rozpoczęcia robót budowlanych i ich prowadzenia (etapowanie tworzenia dokumentacji) przez inwestora i trybu jej uzgadniania z innymi organami, zmianami dotyczącymi katalogu obiektów zwolnionych z obowiązku uzyskania zgłoszenia i decyzji o pozwoleniu na budowę, wykonywanie robót przy instalacjach na obiektach i innych uproszczeniach związanych z robotami budowlanymi.

 

Chcesz uzyskać ramowy program szkolenia? Napisz do nas

Trener - mgr inż. MAŁGORZATA MAZUR

Koszt szkolenia wynosi 400zł/os brutto
Przy zgłoszeniu większej ilości osób koszt uczestnictwa jest ustalany indywidualnie

 

W przypadku zgłoszeń poprzez formularz zgłoszenia na naszej stronie, należy osobno na adres szkolenia@4edu.com.pl wysłać wypełnione Oświadczenie uczestnika szkolenia o wyrażeniu zgody dostępne poniżej

Pliki do pobrania

Formularz zapisu na szkolenie

Uczestnicy


Dane nabywcy


Dane odbiorcy (jeśli inne niż nabywcy)


Wszystkie pola z * są wymagane.
Nie znalazłeś interesującego Cię szkolenia? Możemy przygotować dla Ciebie / zakładu pracy szkolenie „szyte na miarę”.
Skontaktuj się z nami w tej sprawie pisząc na szkolenia@4edu.com.pl lub telefonując na któryś z podanych nr kontaktowych.