32 302 96 80 44-100 Gliwice, ul. Jagiellońska 3/5 Facebook Instagram

Zarządzanie placem zabaw i obiektami małej architektury po zmianach przepisów od 1.08.2024r

2024-07-22

Zarządzanie placem zabaw i obiektami małej architektury po zmianach przepisów od 1.08.2024r.


Zapraszamy na szkolenie na którym omawiane będą najnowsze regulacje dotyczących placów zabaw oraz obiektów małej architektury! Od 1.08.2024 roku w życie wchodzą istotne zmiany, które wpływają na obowiązki właścicieli tych miejsc. Celem spotkania jest zapoznanie uczestników z warunkami technicznymi jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie z uwzględnieniem przepisów dotyczących placów zabaw, normami technicznymi dotyczącymi placów zabaw i certyfikatami bezpieczeństwa urządzeń zabawowych, jakie są zasady ich projektowania, publiczne i niepubliczne place zabaw oraz jakie są obowiązki wobec organów architektoniczno-budowlanych w przypadku zamiaru przystąpienia do budowy: obiektów małej architektury, urządzeń zabawowych, urządzeń sportowo-rekreacyjnych, jak wyglądają okresowe przeglądy techniczne, kiedy jest samowola budowlana w zakresie placów zabaw, jak prognozuje się terminy remontowe, jakie są zasady budowy, normy i wytyczne dotyczące kontroli siłowni plenerowych i boisk, jakim przepisom podlegają nietypowe place zabaw: wodne, naturalne ogrody zabaw i inne.

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE:

  • Właścicieli - Urzędów Miast, Gmin, Szkół, Przedszkoli, Spółdzielni Mieszkaniowych i Wspólnot Mieszkaniowe (dotyczy to także tzw. zamkniętych osiedli), hoteli i pensjonatów
  • Administratorów/Zarządów Placów Zabaw
  • Urzędników Jednostek Publicznych odpowiedzialnych za utrzymanie placów zabaw
  • Instytucji nadzorujących place zabaw: Urzędów Nadzoru Budowlanego, Instytucji certyfikujących, Inspekcji Handlowych
  • Pracowników Towarzystw Budownictwa Społecznego
  • Pracowników Ośrodków Sportu i Rekreacji

JAKI JEST ZAKRES SZKOLENIA:

Udział w szkoleniu pozwoli na uzyskanie wiedzy na temat aktualnych przepisów dotyczących placów zabaw i urządzeń zabawowych, obiektów małej architektury, siłowni plenerowych i boisk oraz nietypowych placów zabaw, takich jak wodne, naturalne ogrody zabaw i inne. Uczestnicy dowiedzą się jak wyglądają okresowe przeglądy techniczne tych obiektów, planowanie remontów, samowola budowlana, itp. zagadnienia.


Chcesz uzyskać ramowy program szkolenia? Napisz do nas

Trener - mgr inż. MAŁGORZATA MAZUR

Koszt szkolenia wynosi 500zł/os brutto
Przy zgłoszeniu większej ilości osób koszt uczestnictwa jest ustalany indywidualnie

 

W przypadku zgłoszeń poprzez formularz zgłoszenia na naszej stronie, należy osobno na adres szkolenia@4edu.com.pl wysłać wypełnione Oświadczenie uczestnika szkolenia o wyrażeniu zgody dostępne poniżej

Pliki do pobrania

Formularz zapisu na szkolenie

Uczestnicy


Dane nabywcy


Dane odbiorcy (jeśli inne niż nabywcy)


Wszystkie pola z * są wymagane.
Nie znalazłeś interesującego Cię szkolenia? Możemy przygotować dla Ciebie / zakładu pracy szkolenie „szyte na miarę”.
Skontaktuj się z nami w tej sprawie pisząc na szkolenia@4edu.com.pl lub telefonując na któryś z podanych nr kontaktowych.