EFEKTYWNE OGRZEWANIE BUDYNKÓW (CENTRALNE OGRZEWANIE)

 

Oferta skierowana jest przede wszystkim do Wspólnot Mieszkaniowych i budynków jednorodzinnych.

Wysokie ceny związane z ogrzewaniem częstokroć dotkliwie obciążają domowy budżet każdego, przysparzając przy tym wielu kłopotów. Problem ten dotyczy zarówno mieszkańców dużych, jak i małych Wspólnot Mieszkaniowych (Spółdzielni Mieszkaniowych). Jak się zatem bronić przed zbyt wysokimi rachunkami?

W Polsce około 60% budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej ogrzewanych jest ze źródeł scentralizowanych. Zadaniem urządzenia grzewczego jest ogrzanie jednego lub kilku pomieszczeń oddalonych od miejsca powstawania ciepła. Występują w nim dwa podstawowe elementy, tj. źródło ciepła oraz instalacja centralnego ogrzewania zapewniająca doprowadzenie czynnika grzewczego i jego wykorzystanie.

OFERUJEMY PAŃSTWU

Kotły elektrodowe ecohouse (produkt polski) o mocy grzewczej 25kW i 35kW o bardzo wysokiej sprawności (97,9%), Ceny użytkowania kotłów elektrodowych przez nas oferowanych są bardzo niskie w porównaniu z innymi typami kotłów czy też tzw. "sieciowego CO”.

Dla zobrazowania:

Roczny koszt energii elektrycznej dla ogrzewanej powierzchni 500m2 naszymi kotłami wynosi – 3.464 złote (taryfa G12 – średnio cena 1kWh – 0,43 zł.
Zużycie energii elektrycznej wynosi – 8.056 kWh/rok). Zakładamy że budynek ma przeprowadzoną termomodernizację (ok.10 cm styropianu).

Dla porównania:

W analogicznym budynku - koszty przy użyciu innego paliwa przedstawiają się następująco:

  • Gaz ziemny – 7.967,- zł./rok
  • Węgiel (ekogroszek) – 5.117,-zł/rok
  • Tradycyjny kocioł elektryczny – 20.403,- zł/rok

W załączeniu przedstawiamy karty produktu kotła elektrodowego ECOHOUSE o mocy grzewczej 25kW i 35kW.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Każda nieruchomość jest inna, w związku z tym proponujemy Państwu bezpośrednie spotkania z naszym doradcą, który do Państwa dojedzie i w kilkanaście minut doradzi, przeprowadzi analizę i wyliczy koszty.