32 302 96 80 44-100 Gliwice, ul. Jagiellońska 3/5 Facebook Instagram
Thermohit

NOWOŚĆ W OCIEPLENIACH BUDYNKÓW

Chcieliśmy zaproponować Państwu oszczędności finansowe przy ocieplaniu budynków. Zamiast używać styropianów lub innych materiałów izolacyjnych, proponujemy cienkowarstwowy tynk THERMOHIT, który jest nowoczesnym produktem, posiadającym wyjątkowe właściwości izolacyjne.
Idealnie nadaje się do ocieplenia od zewnątrz jak i od wewnątrz, produkt jest ekologiczny oraz bezpieczny dla środowiska dzięki czemu może być użytkowany w mieszkaniach oraz przestrzeni publicznej. Materiał jest bardzo łatwy w aplikacji, w porównaniu do tradycyjnych materiałów termoizolacyjnych umożliwia wielokrotnie skrócić czas inwestycji, a w związku z tym istotnie obniżyć koszty. Może być nanoszony za pomocą pędzla, wałka, pacy lub agregatem.
 

więcej
Białe Certyfikaty

TERMOMODERNIZACJA - Białe Certyfikaty

Jeśli planujesz TERMOMODERNIZACJĘ (ocieplenie budynku, wymianę pieca, kotła, okien, dachu, oświetlenia, itp.), możesz dodatkowo otrzymać za to pieniądze.Przygotujemy AUDYT EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ i wystąpimy do Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki o wydanie BIAŁYCH CERTYFIKATÓW, które następnie po zakończonej inwestycji zostaną sprzedane poprzez GIEŁDĘ ENERGII 

więcej

Nagroda "Firma Roku"

Z wielką satysfakcją przekazujemy informację o odebraniu nagrody "Firma Roku 2019" plebiscytu Orły Polskiej Przedsiębiorczości 2019 - Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców.

więcej
Social Media

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku oraz Instagramie, gdzie znajdą Państwo najnowsze informacje o organizowanych szkoleniach

Certyfikat SUS 2.0 dla 4EDU!

Bardzo miło jest nam poinformować, że firma 4EDU Sp. z o.o. wdrożyła i skutecznie realizuje Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0). Oficjalnie potwierdza to przyznany nam przez DEKRA Certification Sp. z o.o. certyfikat.

Pliki do pobrania

Baza usług rozwojowych

4EDU w Bazie Usług Rozwojowych

Informujemy, że 4EDU Sp. z o.o. jest wpisana do Bazy Usług Rozwojowych (http://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/), za pośrednictwem której mogą Państwo zapisać się na następujące kursy i szkolenia:

  • Dekarz z montażem kolektorów słonecznych - kurs 112 godzin,
  • Monter instalacji PV - kurs 112 godzin,
  • Wybrane elementy marketingu i sztuka sprzedaży - szkolenie 32 godziny,
  • Negocjacje handlowe - szkolenie 32 godziny,
  • Rozpoczynanie samodzielnej działalności gospodarczej - szkolenie 32 godziny,
  • Motywacja, Stres i wypalenie zawodowe - szkolenie 32 godziny.
więcej
Zaświadczenie

AKREDYTACJA

Miło nam poinformować, iż otrzymaliśmy Akredytację Kuratora Oświaty!

Akredytacja jest jednym z zewnętrznych sposobów zapewnienia jakości procesu kształcenia i jego efektów. Jeśli placówka wchodzi na ścieżkę akredytacji to jest to równoznaczne z jej wejściem na drogę jakości.

Uzyskanie akredytacji stanowi potwierdzenie, że placówka spełnia ustalone wymagania i przyjęte kryteria jakości.

Pliki do pobrania

szkolenie zamknięte

Szkolenia zamknięte

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów  zapraszamy do skorzystania z oferty dotyczącej szkoleń „zamkniętych” Jest to oferta przygotowana i dostosowana do potrzeb i specyfiki określonej firmy i jej pracowników. Szkolenia zamknięte, w zależności od wybranej tematyki, mogą również przygotowywać uczestników do niezależnych egzaminów  przekwalifikowujących z egzaminami państwowymi.

Zapraszamy do kontaktu z działem szkoleń: 032/302-96-84 lub szkolenia@4edu.com.pl