32 302 96 80 44-100 Gliwice, ul. Jagiellońska 3/5 Facebook Instagram

e-Doręczenia: przepisy, procedury i praktyka elektronicznej komunikacji

2024-07-15

e-Doręczenia: przepisy, procedury i praktyka elektronicznej komunikacji


Celem szkolenia jest omówienie i uporządkowanie ustawodawstwa regulującego doręczenia elektroniczne, w tym jakie przepisy je regulują w kodeksie postępowania administracyjnego. Uczestnicy dowiedzą się kiedy następuje wszczęcie postępowania elektronicznego z punktu widzenia organu i z punktu widzenia strony, jak wygląda elektroniczne wydanie i doręczenie decyzji, jak działają doręczenia hybrydowe, czy trzeba umieszczać podpis na pismach. Na spotkaniu będzie omówione zagadnienie bazy adresów elektronicznych, a także, co się dzieje z doręczeniami tradycyjnymi, jak wyglądają relacje ePUAP do doręczeń po nowemu itp. zagadnienia.

KOGO DOTYCZY TEMAT SZKOLENIA:

  • Jednostek Samorządu Terytorialnego
  • Urzędów Miast i Gmin
  • Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych
  • Zarządców Nieruchomości
  • Administratorów Komunalnych
  • Towarzystw Budownictwa Społecznego
  • Wszystkich firm wysyłających korespondencję do jakiegokolwiek urzędu
  • Wszystkich osób zainteresowanych tematyką

JAKI JEST ZAKRES SZKOLENIA:

Udział w tym temacie szkolenia pozwoli na uzyskanie praktycznej wiedzy na temat obowiązków wynikających z przejścia na komunikację z wszelkimi urzędami poprzez e-doręczenia. Na spotkaniu będą omówione przepisy w tym zakresie oraz jak e-doręczenia wpłyną na różne aspekty pracy przedsiębiorstw i instytucji państwowych.

Chcesz uzyskać ramowy program szkolenia? Napisz do nas

Trener - dr MAŁGORZATA PUNDYK-GLET

Koszt szkolenia wynosi 500zł/os brutto
Przy zgłoszeniu większej ilości osób koszt uczestnictwa jest ustalany indywidualnie

Szkolenie spełnia wymogi podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez Adwokatów (Uchwałanr 76/2020 Naczelnej Rady Adwokackiej z dnia 18 stycznia 2020r. § 4.pkt. b) oraz Radców Prawnych (Uchwała nr 209/X/2020 Krajowej Rady Radców Prawnych z dnia 24 października 2020r. § 3 pkt. 1, 2). Zaświadczenie zostanie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. 2019 poz. 652).

W przypadku zgłoszeń poprzez formularz zgłoszenia na naszej stronie, należy osobno na adres szkolenia@4edu.com.pl wysłać wypełnione Oświadczenie uczestnika szkolenia o wyrażeniu zgody dostępne poniżej

Pliki do pobrania

Formularz zapisu na szkolenie

Uczestnicy


Dane nabywcy


Dane odbiorcy (jeśli inne niż nabywcy)


Wszystkie pola z * są wymagane.
Nie znalazłeś interesującego Cię szkolenia? Możemy przygotować dla Ciebie / zakładu pracy szkolenie „szyte na miarę”.
Skontaktuj się z nami w tej sprawie pisząc na szkolenia@4edu.com.pl lub telefonując na któryś z podanych nr kontaktowych.